Aşk Vefki

 

Aşk büyüsüyle ortak özellikler göstermesine rağmen farklı iki uygulamadır. Ancak ikisi de aynı amaca hizmet etmektedir. Aşk vefkrahmani yönüyle aşk büyüsünden ayrılır. Dua ve özel olarak hazırlanan tılsımlar üzerine kurulmaktadır. Aşk vefki bu işin ehli hoca ya da medyumlar tarafından yapılmalıdır. Aksi halde birçok sorunla karşılaşılabilir. 

 

Tılsım içeren karelerin özel olarak hazırlanan ebcet hesabının tabloya aktarılmasıyla oluşturulur. Her istenilen gün veya saatte tılsım içeren bu kareler oluşturulmaz. Bundan dolayı kişiler için hayırlı vakit beklenmektedir. 

 

Aşk Vefki Yapılması

 

Aşk vefki yapılacak kişi veya kişilerin bütün bilgileri detaylı şekilde bilinmelidir. İsim, anne ismi, fotoğraf, doğum tarihleri kesinlikle bilinmelidir. Daha sonra yıldız durumuna göre aşk vefki yaptıracak kişinin hayırlı olan zamanı belirlenir.  

 

Bu vakit geldiği gün gerekli tılsımlı kareler ebced hesabı üzerine kurularak dualarla birlikte yazılmaktadır. Genel olarak bu yöntem çok kez başarıya ulaşmıştır. 

 

Ayrıca yapılacak olan aşk vefki ya çok güzel bir yere saklanmalı ya da üzerinde taşınmalıdır. Bu sayede yapılan aşk vefki daha etkili sonuca ulaşmaktadır. Aşk vefki yapıldıktan sonra eğer kaldırılması istenilmesi durumunda yapılan işlemler tersine yapılarak kaldırılmaktadır. Ancak herhangi bir işlem yapılmadan ortadan kalkmayacağı için sonsuza kadar devam etmektedir. 

 

Aşk Vefki Kimler Yapar? 

Büyüden tamamıyla farklı olan, rahmani bir yol olan aşk vefki için uygulanan ebced hesabı herkes tarafından bilinmemektedir. Bu nedenle aşk vefki yapacak olan zatın bu işte uzman olması gerekmektedirEğer bu işi, sadece para kazanma amacıyla yapan, yeteri kadar bilgiye sahip olmayan kişiler yaparsa yapılan aşk vefki başarıya ulaşmazİnsanlar üzerinde hem maddi hem de manevi kayıplara neden olabilir 

 

Kişiler kendilerine uzman bir kişinin yardımı almadan kendi uygulamasıyla aşk vefki yapmaya çalışırken yıldız durumu, ebced hesabı, tılsımlı kare oluşturma aşamalarında eksik kalması durumunda hem yapılan aşk vefki başarıya ulaşmaz hem de katlanılması daha kötü sonuçlar ortaya çıkabilir. 

 

Aşk Vekfi Sonradan Kaldırılmalı mıdır? 

Aşk vefki bir büyü olmayıp rahmani bir yöntem olduğundan dolayı uygulanan kişiler üzerinde daha sonraları herhangi bir sorun oluşturmamaktadır. Birçok örnek sonucunda çok uzun zaman bu yöntemle yaşayanlar bulunmaktadır. 

 

Ancak aşk vefki yaptıran bir kişi ilerleyen zamanlarda var olan durumun değişmesinden dolayı kaldırılmasını isteyebilir. Bu durumda yapılan aşk vefki en başından sonuna kadar izlenen yol tam tersi şekilde uygulanarak kaldırılmaktadır. 

 

Aşk vefki yaptırmakta, bunu tekrardan kaldırmakta işinin ehli olan kişiler tarafından uygulanmalıdır. Aksi halde yapılan bütün işlemlerin sonucunda gereken verim alınmaz. 

 

ETİKETLER