Aşktan ve Kara Sevdadan Kurtulma

Bir söz vardır ya hani halk arasında çok söylenir gönül akada konar karayada işte bu gönül işleri böyle işlerdir. Gönlünü nerde kime kaptıracağın belli olmaz. Bu kız içinde erkek içinde aynıdır. Allah insanların karşısına her zaman hayırlısını çıkartsın ama maalesef insan oğlu kendi kuyusunu kendisi kazıp hiç olmayacak kişilere gönlünü kaptırabilir. Bunu biz aşık iken göremeyebiliriz çünkü aşk insanın gözünü kör eder bir çok gerçeği görmemizi engeller. Bu durumda bizi sevenler ve ailemiz bizi çeşitli şekillerde uyarırlar ama bazen onların kalbini kırarakta olsa onlara karşı geliriz. Bazen bu aşkın bize zarar verdiğini farkederiz de bu durumdan bir türlü kurtulamayız.
 
Böyle bir durumun nedeni büyük olasılıkla size yapılmış büyüden dolayıdır. Böyle bir aşktan kurtulmak için bendeniz Medyum Rabia’yı rahatlıkla arayabilirsiniz. Size göremediğiniz şeyleri göstereceğim ve allahın izni ile sizin için hayırlı olmayan bir durumdan sizi kurtarmış olacağım. Bu sayede sizde sağlıklı bir ruh haline geri dönmüş olacak ve sizi sevenleri ve ailenizi de mutlu etmiş olacaksınız. Aşktan kurtulma duamız sayesinde tekrardan dünyaya gelmiş gibi olacaksınız.
 
Bir önceki yazımız olan Nazardan Kurtulmak ve Korunmak başlıklı makalemizde kurşun döktürme, muska ve nazar hakkında bilgiler verilmektedir.

ETİKETLER