Nazardan Kurtulmak ve Korunmak

Etrafımızda çocukluğumuzdan bu yana sürekli olarak duymakta olduğumuz şeylerden biridir Nazar. Nazar, bir kimsedeki kötü enerjinin başka birisinin üzerine veya eşyasına taşınması ve bu yolla zarar görmesidir. Bugün bilim bile insanoğlu üzerindeki pozitif ve negatif enerji hakkında bir çok bilimsel makale yayınlamaktadır. Nazar bu anlamda ciddiye alınması gereken bir konudur. Bir çok kişi nazara inanmasada gerek kitabımızda gerekse bir çok yerde nazarın olduğuna dair ispatlar mevcuttur. Tabi ki inanmayanlarında kendi fikri düşüncesine saygımız sonsuzdur. Nazar genelde çekememezlik durumlarında gerçekleşen bir durumdur. Bu özellikle yapılan bir durum olmanın yanı sıra bir kimse istemeden de olsa karşısındaki nazar değdirebilir. Bu dediğimiz gibi bazen bilinç altında bazen bilinçli yapılan bir durumdur.
 
Size nazar değmişse şayet bundan kurtulmak için çeşitli yöntemler vardır. Bunlardan bazıları kurşun döktürmek , muska , dua vb. şeyler olabilir. Bunlardan en etkili ve hızlı sonuç alınanı dua’dır. Dua sayesinden nazardan kurtulabilirsiniz. Yada yeni bir çocuğunuz veya belli özellikleri ile göze çarpan bir yakınınız için nazar değmeden önlem almak için yani nazardan korunmak için özel dualar edilebilir aynı zamanda muska yazılabilir. Muska çok önemli bir konudur çünkü yanlış kişiler ve işin ehli olmayan kişiler tarafından yazılır ise yararından çok zararını görebilirsiniz.
 
Medyum Elife olarak bir çok kişiyi nazardan kurtardık ve bir o kadar kişiyide nazardan koruduk. Beni rahatlıkla arayabilir ve sıkıntınızı beraber çözebiliriz.
 
Bir önceki yazımız olan Çalınan Malın Geri Gelmesi başlıklı makalemizde çalınan eşyalar, çalınan eşyanın bulunması ve çalınan mal nasıl bulunur hakkında bilgiler verilmektedir.

ETİKETLER