Çalınan Malın Geri Gelmesi

Bir çok kez alın terimiz ile yıllarca biriktirdiğimiz birikimlerimiz ile almış olduğumuz eşyalar maalesef başkaları tarafından çalınır. Bu bazen bir hırsız olabildiği gibi çoğu kez de tanıdıklarımız arasından çıkar. Gözü olanlar içinde kötü niyetler besleyen insanlar etrafımızda çok. Bu kişiler ile başa çıkmak ise zor. Derler ya kavun değil ya koklayarak anlayasın insanı , insan oğluda yüzüne gülüp arkadan türlü oyunlar çevirir. Özellikle günümüzde neredeyse kimseye güvenemeyecek hale geldik. Gazetelerin 3. sayfalarında her gün birbirinden vahşi olayları okumamak elde değil.
 
Çalınan bazen bir altın bileziğiniz bazen ise bir araba veya daha değerli küçük bir şey de olabilir. Medyum Elife olarak allahın izniyle size ait eşyaların yerlerini tespit edip veya geri gelmesini sağlayabilmekteyim. Tabiki bunun için eşya ile ilgili ve o eşyayı edinmeniz ile ilgili durumların açık bir şekilde ifade edilmesi gerekmektedir. Bizim için şeffaflık en önemli ilaçlarımızdan birisidir. Her ne kadar bana açık olursanız çözümünüz için o kadar sağlıklı çalışma yapılır. Çalınan malın geri gelmesi öyle hemen olan bir işlem değildir. Her işte olduğu gibi bu işte de önce inanmak ve sonra sabretmek gerekiyor. Duamız ile hayırlısı ise eşyanız dönüm dolaşıp sizi bulacaktır.
 
Bir önceki yazımız olan Zor Durumdan Kurtulma başlıklı makalemizde bereket duası, zor durumdan kurtulma duası ve zor durumdan kurtulmak hakkında bilgiler verilmektedir.

ETİKETLER