Zor Durumdan Kurtulma

İnsanoğlu yaşamında her an için bir imtihan içindedir. Doğumundan ölümüne kadar bir çok durum ile karşılaşabilir, Bunlardan bazıları mutluluk olduğu gibi bazıları ise üzüntüdür. Hayatımızda yaşadığımız bir çok derdin başında maddi sıkıntılar yer almaktadır. Maddi sıkıntılardan dolayı bir çok ailenin yuvası dağılmakta, insanlar kötü yollara düşmekte bazen bu sıkıntılar bunalım ve bunu takip eden intihar vakalarına kadar bile gidebilmektedir. Bu durumda belki üzerinizde bir büyü olabilir veya bir duaya ihtiyacınız olabilir.
 
İçten edilen ve doğru bir şekilde edilmiş bir dua her derdinize deva olacağı gibi bu derdinize de deva olacaktır. Medyum Rabia olarak her duamızda Allah’a sığınır ve sadece ondan medet umarak dualarımızı yaparız. Zor durumdan kurtulmak için yapmış olduğumuz dualar esnasında bazen kişilerin üzerinde farklı büyüler olduğunuda görmekteyiz. Bu durumda önce bu büyüyü bozarak sonra duamızı etmekteyiz. Bir çok medyum bu büyüyü bozmadan dua ettiği için yapmış oldukları dualar maalesef işe yaramamaktadır. Dua temiz bir insana yapılmalıdır. Eğer kişi temiz değil ve büyülenmiş ise mutlaka öncesinde bu kötü büyüden kurtulmalıdır.
 
Bu büyü sonrasında kişinin kendisine güveni daha çok gelecek ve daha çok çalışma ihtiyacı duyacaktır. Bu sayede daha çok kazanç. sağlayarak kötü durumdan kurtulacaktır.
 
Bir önceki yazımız olan Ayrılan Çiftleri Birleştirme Büyüsü başlıklı makalemizde ayrılan çiftler, ayrılan çiftleri birleştirme büyüsü ve ayrılan çiftleri kavuşturma büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

ETİKETLER